O nás

O nás

Rozbitý telefon? Nefunkční notebook? Problém s herní konzolí? Jsme tady, abychom vám pomohli a opravili váš přístroj kvalitně, rychle a za dobrou cenu.

Jsme na trhu od roku 2008 a za tu dobu naši technici opravili několik desítek tisíc elektronických a mobilních zařízení, a nejen jich. Naši technici totiž opravami žijí, a tak zatímco ostatní staré přístroje a nefunkční zařízení vyhazují, oni s nadšením opravují a získávají další cenné zkušenosti, které využívají při své práci. Díky tomu zachránili tisíce mobilních telefonů, notebooků, tabletů, chytrých hodinek nebo různých přehrávačů. Ušetřili tím stovky tisíc vám, našim spokojeným zákazníkům!

Ptáte se, jak je možné, že můžeme garantovat nejnižší ceny oprav v ČR a jsme levnější než konkurenční opravny v některých případech až o 50 %? Díky letitým zkušenostem jsme schopni opravit takřka cokoli, navíc jsme servis nové generace a ručíme za práci našich techniků. Dovážíme si náhradní díly napřímo od výrobce a máme je vždy skladem. Dokážeme navrhnout zákazníkovi nejvýhodnější řešení a nabídnout několik možných alternativ. To vše ve sjednaném termínu. A máme dokonce celorepublikovou působnost, objednávky totiž přijímáme skrze sjednaného dopravce nebo doručením přes zásilkovny, které naleznete po celé ČR.

Potřebujete pomoci se svou elektronikou? Svěřte jí nám, jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Volejte telefonní číslo +420 773 578 800 a my vám poradíme s opravou a rádi odpovíme na veškeré dotazy ohledně oprav drahocenných přístrojů i záchrany cenných dat.

A proč máme vlastně v názvu Piráty? Jednoduše jsme odpůrci systému drahých oprav a předražených náhradních dílů. Jsme na straně techniky a zručnosti, stavíme naše podnikání na umu našich techniků, kteří dnes a denně pomáhají vám, našim věrným zákazníkům!

What We Offer

Laptop Repair

We offer affordable repair services of all laptop brands and models to individual and corporate clients.

Media Player Repair

The trained technicians of Fixit maintain and repair a variety of media players.

Computer Repair

Our highly qualified team offers a wide range of PC & Mac repair services as well as free diagnostics.

Smartphone Repair

Fixit provides smartphone repair services that include solutions even for the most complex issues.

Smartwatch Repair

We are also ready to help you get smartwatches of any brand and model working again.

Game Console Repair

Fixit provides reliable and reasonably priced game console repair services.

Computer Repair

Our highly qualified team offers a wide range of PC & Mac repair services as well as free diagnostics.

Game Console Repair

Fixit provides reliable and reasonably priced game console repair services.