O nas

Obchod přímo se servisem

Odborné poradenství

Naši specializovanou prodejnu se servisem (www.servis-piraty.cz) naleznete na Praze 4. Rádi odborně poradíme s výběrem sortimentu, odpovíme na dotazy ohledně výrobků i případného servisu nebo pozáruční opravy. Naši vyškolení prodavači jsou vám plně k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin.

 

Se servisem na stejném místě

Výhodou naší prodejny oproti konkurenci je servis přímo na prodejně. Naši technici jsou schopni okamžitě reagovat na dotaz ohledně záruční, ale i pozáruční opravy. Opravujeme námi prodávané výrobky, ale jsme schopni zajistit opravy všech elektronických zařízení různých značek. Opravujeme všechny druhy mobilních telefonů, tabletů, PC, notebooků, ale i hoverboardů, elektrických koloběžek nebo herních konzolí, mj. také multimediálních zařízení Popcorn Hour a Dune.

 

Zachráníme nejen data

Umíme zachránit nejen data z politého počítače nebo poničeného mobilního telefonu, ale umíme opravit takřka cokoli. Navíc jsme schopni zajistit servis elektroniky z celé České republiky díky propracovanému systému svozu zakázek. K tomu garantujeme nejnižší možnou cenu za opravu.

 

Vlastní sklad s náhradními díly

Nabízíme však nejen výhodnou cenu, navíc provádíme opravy rychle, leckdy dokonce na počkání. Jak je to možné? Máme tým velmi zkušených techniků, kteří umí doslova zázraky. K tomu máme vlastní sklad s náhradními díly, které si sami dovážíme ke všem našim výrobkům. A nejen jim, máme také univerzální součástky nebo specifické náhradní díly k elektronickým přístrojům všech značek.

 

Kde nás najdete?

Sídlíme na adrese K Libuši 5 v Kunraticích na Praze 4.

 

Jak se k nám dostanete?

Jednoduše autem s možným parkováním přímo u naší prodejny nebo za 15 minut autobusem linkou 193 nebo 203 z metra Budějovická, příp. Roztyly nebo linkou 165 z metra Opatov do zastávky Kunratická škola. Těšíme se na vás!

Zákaznická podpora

Od našeho přátelského, dobře vyškoleného personálu až po specializovaný tým zákaznických poradců, buďte si jisti, že vaše spokojenost je naší prioritou číslo jedna.

Přečtěte si více

profesionálové a záruka

Na všechny díly a práci, které poskytujeme, se vztahuje 90denní záruka. Pokud se zdá, že vaše opravené zařízení má po opravě problémy. Najdeme je a nahradíme.

Přečtěte si více

Záruka nízké ceny

Pirate Service nabízí záruku nízké ceny za běžné inzerované ceny všech místních konkurentů.

Přečtěte si více
5 Roky na trhu
500 Spokojení klienti
2 Přijímací body
15 Lidé V Týmu